BG EN

ДЕБЕЛИ ПАЧКИ: ЦСКА 1948 става като ЦСКА и Лудогорец със заплати по 20 хил. евро

Футбол

ДЕБЕЛИ ПАЧКИ: ЦСКА 1948 става като ЦСКА и Лудогорец със заплати по 20 хил. евро

13933
на 23.11.2021
ДЕБЕЛИ ПАЧКИ: ЦСКА 1948 става като ЦСКА и Лудогорец със заплати по 20 хил. евро
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Малка революция е на път да се случи тази зима в постигналия впечатляваща победа над Лудогорец онзи ден тим на ЦСКА 1948. Спонсорът и основен фактор в управлението на тима Цветомир Найденов е дал съгласието си да вдигне ветото за привличане на чужденци. Това бе потвърдено и от изпълнителния директор Добрин Гьонов след успеха над шампионите.

препоръчано

Още през зимата треньорът Николай Киров ще може да подсили състава си с каре легионери. Търсят се качествени футболисти, които категорично да подобрят класата на отбора и да го направят още по-конкурентоспособен на фаворитите. Идеята очевидно е „червените“ да се преборят за участие в евротурнирите, а защо да не отправят и предизвикателство към титлата. 

Високите амбиции се подчертават и от информациите за това какви заплати са готови да плащат столичани. Коментират се суми от порядъка на 20 000 евро (40 000 лева) месечно, пише в. „Мач Телеграф“. Такива към момента се дават само в Лудогорец и ЦСКА. От скоро в Ботев Пловдив също има играчи с подобни договори.

Николай Киров, още докато бе в Арда, настояваше да се привличат само качествени чужденци, които да могат да вдигнат нивото на отбора и да помагат да българските си колеги да израстват. Той вече следи конкретни футболисти, като някои от тези легионери са част от други родни състави.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 99
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК