ГОРЕЩО
СКАНДАЛ В РАЗВИТИЕ: Десислава Атанасова пуска жалба срещу Демерджиев в прокуратурата
Земетресение разлюля България
Росен Карадимов: Паркингите на големите търговски вериги ще станат фермерски пазари на преференциални цени
Дори оптимистите са песимисти, когато срещу Парагвай стои извънземната Франция
ТРАГЕДИЯТА Е ОГРОМНА! Децата влезли в Струма да се къпят и течението ги отнесло, бабата и дядото се втурнали да ги спасяват и се удавили
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Губернаторът на централната сирийска провинция Хомс Талял ал Барази е заявил, че всички условия по евакуирането на въоръжени опозиционери от града се изпълняват успешно, предаде ИТАР-ТАСС.
препоръчано
Града са напуснали 980 човека, повечето от които бойци на опозицията, но също така е имало и мирни граждани. По думите на губернатора, желание да се предадат са изявили 62 метежници. Операцията започна рано сутринта и продължи до залез. Съгласно сделката, при всяко пускане на цивилни от градовете Алепо и Латакия, сирийската армия е оставяла група въстаници да напуснат свободно територията на Хомс.
РОКАДАТА Е ФАКТ: Илия Лазаров застава начело на СДС
8321
преди 29 минути
СКАНДАЛНА ВЕРСИЯ: ДАНС се занимава с тиктокъра Стоян Колев?
34670
преди 1 часа


