ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
Акценти
Дедо Еконтий развъртя метлата - уволни от БДЖ изловената в плагиатство Даниела Везиева
41535
на 30.06.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Даниела Везиева е освободена от длъжността председател на Съвета на директорите в "Холдинг Български държавни железници" ЕАД, съобщиха от пресцентъра на Министерството на транспорта.
препоръчано
Все още не се почват официални мотиви за освобождаването на Везиева от поста, който тя заема от 17 март 2022 г..
Везиева беше обвинена в плагиатство отностно придобиването й на науна степен "доктор". Според доклад тя е използвала чужди материали.
Четирима арбитри са излезли със становища за значително по обем плагиатство - около 90% копиране от оригиналните източници, което "шокира с мащаба и обхвата си".
свързани новини
Даниела Везиева заяви, че ще обжалва доклада.
Даниела Везиева стана шеф в БДЖ
17566
на 17.03.2022


