BG EN

ДЕЖА ВЮ: Райхстагът отново пламна след 97 г. Търси се новият Ван дер Любе

Европа

ДЕЖА ВЮ: Райхстагът отново пламна след 97 г. Търси се новият Ван дер Любе

13815
на 29.06.2020
ДЕЖА ВЮ: Райхстагът отново пламна след 97 г. Търси се новият Ван дер Любе
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Опит за палеж на Райхстага е извършен в Берлин. Няма пострадали. Засега не са ясни и мотивите.

препоръчано

Малко след полунощ е излята запалителна течност върху дървена преграда на един от прозорците в източната част на сградата.Избухва огън, но бързо е погасен. На място са изпратени над 50 пожарникари, защото сградата е защитен паметник.

Цялата операция е приключила за по-малко от половин час. Извършителят успява да избяга. Полицията е задържала жена, но все още се разследва дали тя има връзка с опита за палеж.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК