ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В началото на следващата седмица ще бъде дезинфекциран около 20-километров участък от автомагистрала “Марица преди ГКПП “Капитан Андреево”, съобщиха от пресцентъра на Агенция "Пътна инфраструктура".
препоръчано
След насочване на чакащите тирове към буферния паркинг на бившето летище край Узунджово, АПИ разчиства 20-километровия участък от автомагистралата и прилежащата двуметрова ивица. След това ще бъдат премахнати боклуците и в по-широк периметър около пътя.
В понеделник се очаква почистването да приключи и веднага след това ще бъде дезинфекцирана отсечката от автомагистралата. Дезинфекционните мерки ще струват над 100 000 лв.


