BG EN

Дейвид Камерън пак забрави микрофона си включен и си отиде с песен (ВИДЕО)

ПИК TV

Дейвид Камерън пак забрави микрофона си включен и си отиде с песен (ВИДЕО)

14680
на 11.07.2016
Дейвид Камерън пак забрави микрофона си включен и си отиде с песен (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

Журналист от Би Би Си пусна запис на думите на британския премиер веднага след обявената от него оставка на 13 юли

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британският премиер Дейвид Камерън за пореден път забрави, че е с включен микрофон след последната си пресконференция, на която обяви, че се оттегля в сряда, 13 юли и стана ясно, че решението му носи облекчение, защото го посреща с песен. Това бе записано и публикувано от журналиста от Би Би Си Даниел Сендфорд.

препоръчано

„Утре отивам в Бъкингамския дворец, където ще връча своята оставка. От сряда, 13 юли страната ще има нов премиер”, каза Камерън пред журналисти на „Даунинг стрийт” 10.Веднага след това той се обръща и тръгва към резиденцията на правителството. Внезапно обаче пропява и това се чува добре. И добавя, но вече вътре в сградата- „Да, добре стана”.

 

 

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК