ГОРЕЩО
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ГОРЕЩО ОТ КОНГРЕСА: Издигнаха 52 социалисти за лидер на БСП, Калоян Паргов и Драго Стойнев се отказаха
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дейвид Камерън в понеделник ще подсили гражданската война при консерваторите относно референдума за ЕС, като се „обедини“ с лейбъриста Хариет Хармън и лидерите на либералдемократите и Зелените за агитиране срещу „Брекзит“, съобщава The Telegraph, цитиран от Фокус.
препоръчано
В описван от евроскептиците сред консерваторите като „глупав“ и „шамар в лицето“ ход, Камерън ще направи изявление заедно с Херман, лидера на либералдемократите Тим Фарън и Натали Бенет от Зелените.
Всички те ще направят съвместно изявление срещу Борис Джонсън и Майкъл Гоув, лидери на кампанията за напускане на ЕС, заради „увековечаването на икономическа измама върху британския народ“.
свързани новини
Камерън е изправен пред вътрешнопартиен преврат
6472
на 30.05.2016
Дейвид Камерън предотврати парламентарен бунт срещу споразумението за ТТИП
8220
на 20.05.2016
ЕК нареди на TikTok да промени "пристрастяващия си дизайн"
11211
на 06.02.2026
В СРАВНЕНИЕ С ЕС: Заводите в България вдигат най-много цените
17339
на 05.02.2026
ЕЦБ: Банките в еврозоната неочаквано затегнаха кредитните стандарти за фирмите
16753
на 03.02.2026


