BG EN

Делото "Дебора" пак се връща в Пловдив, Георги отговаря по три обвинения

Темида

Делото "Дебора" пак се връща в Пловдив, Георги отговаря по три обвинения

13032
на 06.03.2024
Делото Дебора пак се връща в Пловдив, Георги отговаря по три обвинения
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Делото "Дебора" се връща в Пловдив на 27 март. Тогава се очаква процесът да започне по същество.

препоръчано

Районната прокуратура в Стара Загора изпълни експресно указанията на съда и внесе отново обвинителния акт срещу Георги Георгиев за причиняване на телесна повреда, принуда и закани с убийство спрямо Дебора, припомня "Марица“.

Георги е привлечен като обвиняем по три престъпления – за причинена с особена жестокост и по особено мъчителен начин за 18-годишната пострадала многостепенна средна телесна повреда, за принуда и за закани с убийство. 

Взетата мярка за неотклонение спрямо Георги остава непроменена, а именно “задържане под стража“.

За бруталното насилие стана ясно в края на юли миналата година. Случаят стана известен заради бруталното насилие над момичето, беше съобщено, че спешните медици са направили 400 шева, за да затворят прорезните й рани.

Дебора поиска и 200 000 лв. обезщетение от Георги за преживения ужас.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО) ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК