BG EN

Делото за швейцарската книжка на Семерджиев продължава в края на септември

Темида

Делото за швейцарската книжка на Семерджиев продължава в края на септември

5760
на 07.07.2023
Делото за швейцарската книжка на Семерджиев продължава в края на септември
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Започна новото дело срещу Георги Семерджиев. То е в Софийския районен съд и е за шофиране с фалшива книжка. Днешното разпоредително заседание продължи около 15 минути, а делото ще продължи в края на септември.

препоръчано

Според обвинението шофирането с фалшив документ се е случило няколко месеца преди Семерджиев да причини фаталната катастрофа на булевард „Черни връх“, при която загинаха две момичета. 

Съдебният състав реши, че по делото трябва да бъде назначена експертиза, която да установи дали швейцарската шофьорска книжка, с която е установено, че Георги Семерджиев е шофирал,  е фалшива. 

Така, на практика делото срещу Семерджиев за катастрофата на бул. „Черни връх“ се очаква да започне на втора инстанция на 28 септември, а само ден по-късно той ще трябва да се яви в съда и по делото за шофиране с фалшива книжка. Тогава се очаква да станат ясни резултатите от експертизата. За същата дата са призовани и свидетели.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 17
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК