ГОРЕЩО
ПИК TV! Йотова на консултациите за новия състав на ЦИК: Всички сме се събрали в името на истината. В предложенията имаше доста изкуствен интелект (НА ЖИВО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Съдът постанови "задържане под стража" за Траян от мелето на "Челопешко шосе" (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Заседанието за регистрацията на "Прогресивна България" приключи рекордно бързо - до 14 дни става ясно ще има ли партия (ВИДЕО)
Адвокат РАЗКРИ кога се връща Стоян Мавродиев в България. Ето какво е имало в джоба на финансиста, преди да бъде задържан в Белград
Прокуратурата на нож със съдията, отказал да гледа мярката на Васко от "Калашниците" - протестира скандалното му решение
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Делото за контрабанда на цигари срещу бившия шеф на митнически пункт Олтоманци Георги Владимиров-Фози и помагача му Борис Тасев тръгва отначало, стана ясно в спецсъда. Първото заседание е насрочено за 20 април.
препоръчано
Рестартът се наложи, след като четирима от съучастниците им се признаха за виновни и се споразумяха с прокуратурата за по-леки присъди, пише "Труд".
Бандата бе разбита при акция "Цигараджиите" през 2012 г. Тогава МВР съобщи, че е пресякло контрабанден канал за нелегален внос на 20 млн. къса цигари от Гърция. Според обвинението хазната е била ощетена с 3,5 млн. лв. За лидер на групата се сочеше варненският бизнесмен Борислав Манджуков, убит през март м.г.
свързани новини
Гонят от Темида съпруги и балдъзи на магистрати
8896
на 16.11.2012


