ГОРЕЩО
ПИК TV! ИТН с идея как да спрат порно скандалните в козметичните салони. Балабанов окончателно посече мераците на БСП за редовен бюджет (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Командос, имал вземане-даване с убитите рейнджъри: Бяха бракониери и иманяри. Още преди време щяха да ги изнасят на носилка, ако не беше полицията... (СНИМКИ)
МИСТЕРИЯТА СЕ ЗАПЛИТА! Говори майка на деца, били на лагер на кървавата хижа "Петрохан"
Да подкрепим България в историческия мач срещу Белгия
Слави Трифонов за КЪРВАВАТА ЕКЗЕКУЦИЯ на „Петрохан“: Това е мафиотско убийство. ППДБ да отговорят какво правят насред това нещо
Моника Йосифова пък била пиар на дружеството
„И бившата жена на Ахмед Доган работи в ЧЕЗ”. Това заяви министърът на икономиката, енергетиката и туризма в оставка Делян Добрев в интервю за Би Ти Ви. Добрев каза това в отговор на коментар на водещата, че бившият шофьор на Румен Николов–Пашата – Митко Каратиста е в управителния орган на ЧЕЗ. Министърът обясни, че той не е отговорен за назначението на Димитър Стефанов – Каратиста. Той е сложен на поста от чешкото дружество, а не от държавата, обясни Добрев. Кога се е случило това, министърът не знаел. От думите му стана ясно обаче, че на хранилка в ЧЕЗ са освен лица, близки до ГЕРБ, но и до БСП и ДПС. Освен бившата жена на Доган, там работел и синът на депутата от ДПС Христо Бисеров. Половинката на Сергей Станишев - Моника Йосифова, пък правела рекламата на чешкото дружество. Според Делян Добрев фискалният резерв в момента е 4 млрд. лв. като до края на годината щял да достигне изискуемия минимум от 4,5 млрд. лв. Той заяви, че лидерът на БСП Сергей Станишев лъже и създава паника, като обяснява, че резервът е под 3,5 млрд. лева.препоръчано


