BG EN

Делян Добрев насмете "Промяната" заради кошмарното задръстване край Кресна

ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА) САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО) ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анализ - каква е психологията на тълпата и на поколението "Джен Зи": Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (ВИДЕО)
Акценти

Делян Добрев насмете "Промяната" заради кошмарното задръстване край Кресна

116151
на 08.09.2024
Делян Добрев насмете Промяната заради кошмарното задръстване край Кресна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Ако днес сте прекарали часове край Кресна, може да благодарите на "промяната" със споменаване на роднините им..."

препоръчано

Това написа в социалната мрежа депутатът от ГЕРБ Делян Добрев в края на днешния последен празничен ден, в който вечно недовършената магистрала "Струма" бе един от най-натоварените пътни участъци в страната.

По традиция - километрични задръствания се образуват край Кресна всеки път всеки път, когато хилядите българи, избрали да прекарат почивни дни в Южната ни съседка, се връщат у нас. 

Днес 5-километрова колона от бавно движещи се автомобили се образува на автомагистрала "Струма" в посока София, малко преди кръговото кръстовище за Кресна. И в Кресненското дефиле, и през града, движението се осъществяваше изключително бавно, а екипи на "Пътна полиция" регулираха натоварения трафик.

Изграждането на автомагистрала "Струма" бе приоритет на правителствата на ГЕРБ. С идването на "Промяната" обаче, които иначе обещаваха да строят като с вълшебна пръчица мостове, матистрали и тунели, големи инфраструктурни обекти или бяха замразени, или вече четвърта година не могат да бъдат довършени.

Един от тях е именно магистрала "Струма". "Имахме решение и за най-опасния участък - този през Кресненското дефиле. Което вече три години отлежава "в кошчето". Защото тапата там си стои. И чака с години. Дано не потъне в безвремието, което през последните три години забави ритъма на цялата държава", заяви преди няколко месеца Бойко Борисов.

Една от причините магистралата все още да не е завършена е т.нар. "зелен рекет".

Миналия месец по време на дебатите при първото гласуване на Законопроекта за изменение и допълнение на Закона за опазване на околната среда, целта на който е да бъде сложен край на "зеления рекет" с обжалване на процедурите при изграждане на обекти от национално значение, Тошко Йорданов от ИТН рипомни на депутатите как по времето на правителството на четворната коалиция е бил саботиран един от големите инфраструктурни обекти - магистрала "Струма".

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК