ГОРЕЩО
Испания с чиста мрежа срещу Австрия
НОВИ РАЗКРИТИЯ за отвличането на 11-годишното момиче: Мъжът има нож в себе си, способен е да ѝ навреди
Антон Кутев с ПОСЛЕДНИ новини за СИТУАЦИЯТА С ПАРИТЕ на държавата
ОТ ПЕРЛА В КОРОНАТА ДО ТРЪН В ОЧИТЕ: Newsweek представя 5 сценария за бъдещето на Крим
ШОУ В НС! Подиграха жестоко Венко Сабрутев - патосът му бил в погребален стил като на служител от плевенски обреден дом (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Демократичната партия събира дарения от спонсори, спасява Обама от импийчмънт
6199
на 27.07.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В опит да привлече повече средства, Демократичната партия на САЩ отправи молба към своите спонсори, да финансират защитата на президента Барак Обама от импийчмънт, пише The Washington Times, цитиран от „Фокус”.
В електронно писмо Комитетът по кампании за конгреса на Демократическата партия е призовал за спешни дарения, позовавайки се на инициативата на председателя на Камарата на представителите на САЩ Джон Бейнър.
„Белият дом обяви, че съдебният процес, иницииран от Бейнър, може да доведе до импийчмънта на Обама. Това е мащабна атака срещу програмата на Обама, срещу неговата легитимност и демократичния процес”, се посочва в призива на демократите.
препоръчано
НЗОК вече е с ново ръководство
10454
преди 37 минути
Антон Кутев с ПОСЛЕДНИ новини за СИТУАЦИЯТА С ПАРИТЕ на държавата
42128
преди 3 часа


