BG EN

Денков се среща с работодателски организации заради Териториалните планове

Политика

Денков се среща с работодателски организации заради Териториалните планове

8270
на 04.10.2023
Денков се среща с работодателски организации заради Териториалните планове
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Премиерът Николай Денков ще се срещне с представители на работодателските организации днес, съобщиха от пресслужбата на Министерския съвет.

препоръчано

Министър-председателят ще приеме представители на Асоциация на индустриалния капитал в България, Българска стопанска камара, Българска търговско-промишлена палата и Конфедерация на работодателите и индустриалците в България.

По време на срещата ще бъдат обсъдени основните мерки, предвидени в Териториалните планове за справедлив преход, и възможността за участие на големи предприятия в промяната на икономическия облик на област Стара Загора. Срещата ще се състои в Министерския съвет.

Вчера премиерът Николай Денков участва в среща с протестиращите енергетици и миньори в Народното събрание. След преговорите той обяви, че е подписано споразумение.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК