BG EN

Денонощие в ареста за пиян шофьор във Врачанско

Региони

Денонощие в ареста за пиян шофьор във Врачанско

10439
на 14.07.2019
Денонощие в ареста за пиян шофьор във Врачанско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

31-годишен мъж от врачанското село Липница е бил пратен за 24 часа в ареста, за да изтреснее, след като бил спипан от служители на реда да шофира след употреба на алкохол, съобщиха от ОД на МВР Враца, цитирани от „Конкурент”.

препоръчано

Според информацията, нарушението е констатирано тази сутрин. Към 03:10 часа тази сутрин в село Войводово, през което преминава път ІІ-15 между Враца и Оряхово, бил спрян „Фолксваген Пасат“. Шофьорът на немския автомобил – Ц.М. от Липница, бил тестван с дрегер, а пробата му отчела над 1.2 промила алкохол.

Нарушителят е съпроводен до спешния център в Оряхово, където е дал кръв за лабораторен анализ. След това е бил арестуван с мярка до 24 часа в ареста на управлението в крайдунавския град.

Срещу почерпения водач е образувано бързо производство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК