BG EN

Део спря алкохола и наркотиците с медитация

ЧАС ПИК

Део спря алкохола и наркотиците с медитация

13456
на 30.01.2015
Део спря алкохола и наркотиците с медитация
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тв водещият Део бори стреса и зависимостите с медитация през последните две години. Сноубордът и тренировките по бокс са другите занимания, с които нокаутира личните си демони. Спортът е сред ключовите фактори, с които харизматичния миньон е успял да пребори зависимостта си към дрогата и алкохола.

препоръчано

„Десет години съм живял в сън, не знам как съм си вършил работата въобще, представям си ако не бях взимал ­ къде щях да бъда сега и колко пари щях да съм спестил. Най-трудно е да се отделиш от средата си и да загубиш голяма част от "близките" си хора. Да спреш да им вдигаш в три през нощта”, обяснява певецът и тв водещ.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК