BG EN

Депесарят Петър Ангелов официално се отказа от имунитета си

Политика

Депесарят Петър Ангелов официално се отказа от имунитета си

3810
на 10.06.2013
Депесарят Петър Ангелов официално се отказа от имунитета си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Народният представител от ПГ на ДПС Петър Ангелов е подал в деловодството на Народното събрание заявление с искане за сваляне на имунитета му на народен представител. Това съобщи за Агенция „Фокус” Христо Краевски, директор на пресцентъра на Народното събрание. Ангелов е подал заявлението днес в късния следобед, между 17.00 и 17.30 часа.

препоръчано

По-рано в понеделник главният прокурор внесе в Народното събрание искане на основание чл.70 ал.1 от Конституцията за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Петър Ангелов – народен представител в 42-то НС, избран от листата на Политическа партия „Движение за права и свободи”. На Петър Ангелов са повдигнати и предявени обвинения за извършени престъпления – участие в организирана престъпна група, създадена с цел извършване на данъчни престъпления и за данъчно престъпление – избегнато плащане на данъчни задължения в размер на над 4 милиона лева.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК