BG EN

"Депеш" пускат английска лисица у нас

КУЛТУРА

"Депеш" пускат английска лисица у нас

9237
на 23.04.2013
Депеш пускат английска лисица у нас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Английска лисица пускат звездите от "Депеш мод" на сцената на столичния стадион "Локомотив", преди да излязат пред българската публика. В шоуто, разбира се, няма да участва истинско животно, ще видим бандата "F.O.X." от Есекс, графство в Източна Англия. Концертът на "Депеш" и тяхната "лисица" е в деня на изборите 12 май. 

препоръчано

Триото "F.O.X." е избрано за подгряващата група на Дейв Геън и компания в част от европейската част на турнето им, което представя новия им албум „Delta Machine”. Певицата Митци разказва как се стигна до това. 

„Изпратих на Дейв няколко демо записа, когато работехме по дебютния си албум. Не мислех, че ще има обратна връзка, но той ми отговори и каза, че много ги е харесал. Поддържахме връзка, покани ни на концерта им на фестивала SXSW в Остин. Там се видяхме за първи път. Преди това Дейв ми сподели, че ни е включил в списъка с евентуалните подгряващи групи по време на европейското турне. Финалното решение щеше да се вземе по-късно заедно с останалите от групата. В крайна сметка всички от "Депеш мод" гласували за нас и ще се появим на първите пет концерта от европейското им турне. 

Новият им албум „DeltaMachine“ е номер едно по целия свят в момента, а Дейв е един от най-земните и готини хора, които съм срещала. Наистина нямам търпение и ние да излезем на тези огромни стадиони, да свирим пред 40 000 души всяка вечер. Това ще бъде ново преживяване за нас, но сме готови да дадем всичко от себе си!”

Само преди няколко месеца "F.O.X." се подготвяха да издадат своя първи албум в екип от четирима музиканти под името "Angry Versus The Bear". Тогава барабанистът им напуска групата поради лични причини и така се ражда "F.O.X." с останалите си трима музиканти. След четири години работа по дебютния албум „Chimera“, той  излиза на музикалния пазар в края на януари тази година. На Митци Фокс са поверени вокалите в песните на бандата, записани в електро-пънк-поп стил. Патрик Монахам и Дарън Баркър свирят на китара и клавишни. Наскоро групата се завърна от успешното си турне в Америка, където подгрява "The Deer Tracks". 

Билетите за концерта на "Депеш" все още има на цени от 50 до 130 лв., съобщават организаторите "София мюзик ентърпрайсис".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Правителството падна. Росен Желязков: Подаваме оставка! ГОРЕЩО В ПИК TV! Правителството падна. Росен Желязков: Подаваме оставка!
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК