ГОРЕЩО
КОЙ СТОИ ЗАД СМЪРТТА НА ЗАГАТОТО: Търсят лаптопи, телефони и сметки в биткойни
ДВЕ ГОДИНИ ТАЙНА ПОДГОТОВКА ЗА "ДОНДУКОВ" 2: Мирчев разсмя жълтите павета - щабове има, кандидат - йок
Александър Симов: Гюров и Кандев вече изглеждат нелепо, жалко звучат призивите на Борисов за единен десен кандидат
Разсипаха Гюров от подигравки заради позьорско PR-видео с бейзбол
Лудогорец търси трета поредна победа в първенството – Ботев Враца дебне за изненада в Разград
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Санданският депутат Атанас Стоянов от ВМРО попадна в пътен инцидент на Е-79. Мотористът, който преди малко катастрофира при комплекс „Монца“ край Благоевград, се е ударил в неговия автомобил.
препоръчано
Народният представител пътувал със съпругата си, когато внезапно станал инцидента. По първоначална информация Стоянов няма вина за катастрофата. Въпреки това, той е отведен в полицията, за да бъде разпитан за обстоятелствата около пътния инцидент, съобщава "Струма.бг".
Стоянов и съпругата му пътували за сватбата на Волен Сидеров. Днес лидерът на „Атака“ се венчава за половинката си Деница Гаджева. На сватбеното тържество ще присъства целия политически елит.


