ГОРЕЩО
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (НА ЖИВО/ВИДЕО)
Vivacom отключва всички ТВ канали и дава пълен достъп до EON през най-празничния период за годината
Fibank представи традиционния си благотворителен календар в подкрепа на художествената гимнастика
Шефът на СДВР с горещи подробности за разбитата банда, финансирала метежите в центъра на София (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мажоритарната избирателна система влиза в пленарната зала. Законопроектът е на ГЕРБ, а промените в Изборния кодекс предвиждат да бъдат създадени 240 едномандатни избирателни района и гласуването да става в два тура. Предложението е президентът да направи районирането.
препоръчано
Поне засега е сигурно, че освен ГЕРБ, и депутатите от ВОЛЯ ще подкрепят промените. Само тези народни представители обаче няма да са достатъчни за приемането на закона, предава Нова телевизия.
ОЧАКВЙТЕ ПОДРОБНОСТИ И ИЗЛЪЧВАНЕ НА ЖИВО ОТ ПАРЛАМЕНТА ПО ПИК TV!
Джейхан Ибрямов: Категорично няма да подкрепим ГЕРБ за мажоритарния вот
7680
на 14.06.2017
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Карадайъ мълчи след обрата в ДПС за мажоритарния вот
19953
на 14.06.2017


