BG EN

Десет бургазлии спипани да шофират дрогирани за седмица

Региони

Десет бургазлии спипани да шофират дрогирани за седмица

4331
на 15.02.2021
Десет бургазлии спипани да шофират дрогирани за седмица
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Десет бургазлии са хванати да шофират след употреба на дрога в едноседмичната акция на пътната полиция, съобщава „Динюз”.

препоръчано

Според данните, водачите са на възраст между 20 и 36 години, като сред тях е и една 28 годишна бургазлийка.

Четирима са установени с амфетамин и метамфетамин, двама с амфетамин, двама само с метамфетамин, един с канабис и един 21-годишен водач от Ахтопол шофирал след употреба на амфетамин и канабис.

В четири случая шофьорите отказали да бъдат тествани за употреба на наркотици, санкционирани са с глоба в размер на 2 000 лв. и отнемане на свидетелството за правоуправление за срок от 2 години.

 

 

 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК