ГОРЕЩО
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Десет влюбени двойки ще си кажат заветното "Да" навръх Деня на влюбените във Варна.
препоръчано
Ще се венчаят само млади семейства, съобщиха за Дарик от Ритуалната зала. Повечето двойки залагат на класическия ритуал, като само някои от венчавките ще са с битови елементи.
Първата брачна церемония ще започне в 12:40 часа. Сватби ще има на всеки 20-ина минути, за да успеят длъжностните лица да оженят всички желаещи. Последното бракосъчетание е насрочено за 15:40 часа.
Някои от двойките, които ще се оженят навръх Свети Валентин, са споделили, че търсят допълнителна символика в празника.
Нито една сватба във Враца на Св.Валентин
9561
на 05.02.2016


