ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! ДПС алармира ОССЕ за неправомерен полицейски натиск от служебната власт в полза на други участници
Борисов: ГЕРБ поема ангажимент да продължи санирането с нова програма за 1,3 млрд. евро
Левски за Боби Михайлов: Светъл път, няма да бъдеш забравен!
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Заплашена ли е България от дронове - говори топ експертът Стайко Топалов: Има секретна система, но концесионерите на летищата трябва да се ангажират с обезпечаване на териториите си (ВИДЕО)
Зам.-председателите на ДПС Искра Михайлова и Станислав Анастасов се срещнаха с временния посланик на САЩ у нас Х. Мартин Магдаул
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Десетки граждани се събраха пред НДК в подкрепа на Пламен Орешарски и неговите министри. В 19 града в страна тече подписка в подкрепа на кабинета. Според организаторите на подписката, тя вече е събрала повече от 18 345 подписа.
препоръчано
"Вярвам в кабинета и искам да му дам шанс да работи, затова съм тук. Сегашната обстановка не предполага спокойна работа на правителството", коментира протестираща.
"Както вчера обявихме, от утре стартират друга подписка пред НДК, която ще бъде насочена срещу президента Росен Плевнелиев", допълват поддръжниците на Орешарски


