ГОРЕЩО
Fibank отново подкрепи Българската федерация по художествена гимнастика
РАЗПАДЪТ ОКОЛО ТЕРЗИЕВ НЕ СПИРА: Напусна и зам.-кметът му по култура и образование
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
НА БЯЛО СЛАДКО: Клетата Теодора е знаме на ППДБ, заедно с Бойко Рашков! Закривайте го това “демократично” правосъдие, моля!
Младок на Борисов ПОМЕТЕ самозабравилата се Лена: И с вашето МВР номерът няма да мине, вие сте зла прокоба за страната ни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Десетки хиляди граждани излязоха по улиците на Лондон в знак на протест срещу резултатите от референдума, чрез който беше решено Великобритания да напусне Европейския съюз, предава BBC.
препоръчано
Демонстрантите, които се включиха в организираната в социалните мрежи инициатива „Марш за Европа“, издигнаха плакати с надписи „Бримейн“ и „Обичаме Европа“.
Общо 52 % от гражданите на Обединеното Кралство подкрепиха брекзита в референдума, проведен на 23 юни. Противниците им бяха 48 %.
Първанов: В Русия коментират посещението на Путин в Китай, а не Брекзит
16360
на 01.07.2016
Тексас иска да се отцепи от САЩ, вдъхновен от „Брекзит”
13885
на 01.07.2016


