ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Елена Йончева с остри думи след поредната провокация, дошла от Северна Македония: Извършителите трябва да бъдат подведени под отговорност (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Схемите в "Баба Алино" са ставали под широко затворените очи на Благомир Коцев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ИЗНЕНАДВАЩО: ЕП не свали имунитета на Никола Минчев
ПИК TV! Мирослав Найденов: "Кошница с грижа" е добра инициатива, стига да не се изкривява по веригата и да го отнасят най-малките (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Десетки хиляди напускат югоизточната част на Турция заради сраженията, които се водят между силите за сигурност и членовете на забранената ПКК, пише германското издание Der Spiegel, цитиран от "Фокус".
Жители на стария квартал Сур в Диарбекир изоставят домовете си, тъй като в района се водят боеве вече три седмици, сочат данни на турската опозиция. Кадри показват дим от снаряди, който се носи над югоизточния турски град. По информация на прокюрдската Народна демократична партия са загинали най-малко 23 цивилни.
препоръчано


