BG EN

Десислава Атанасова след атентата в метрото: Не е ли доста цинично Коалиция "Ванко 1" да крещи "мафия"?

Политика

Десислава Атанасова след атентата в метрото: Не е ли доста цинично Коалиция "Ванко 1" да крещи "мафия"?

88155
на 21.07.2020
Десислава Атанасова след атентата в метрото: Не е ли доста цинично Коалиция Ванко 1 да крещи мафия?
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Не е ли доста цинично Коалиция "Ванко 1" да крещи "мафия"?", написа депутатката от ГЕРБ Десислава Атанасова по повод ареста на Минчо Спасов и протестите пред полицията, след като бе задържан за атентата в метрото вчера. 

препоръчано

Атанасова припомня за пореден път биографиите на поборничките за справедливост и борба с мафията. 

Ето какво написа тя: 

"Обвинявана за предлагане на поправката е основно депутатът от БСП Татяна Дончева, тъй като, въпреки че не е присъствала на първото заседание на правната комисия, когато поправката е отхвърлена, тя изрично иска прегласуването ѝ на следващото заседание. От друга страна, видно от архива на Народното събрание, законопроектът е внесен и мотивиран от Мая Манолова (БСП), Яни Янев (НДСВ), Надка Балева (БСП) и Христо Бисеров (ДПС)."

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 43
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК