BG EN

Десислава Терзиева открива Център за настаняване от семеен тип в Сливен

Животът днес

Десислава Терзиева открива Център за настаняване от семеен тип в Сливен

3932
на 19.05.2014
Десислава Терзиева открива Център за настаняване от семеен тип в Сливен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева ще инспектира ремонта на третокласния път III-5305: с. Калояново - с. Жельо войвода.

препоръчано

В 10.00 ч. министър Терзиева ще има среща с кмета на община Сливен Кольо Милев и с областния управител Корнелий Желязков в сградата на областната администрация. По-късно министър Терзиева ще открие Центъра за настаняване от семеен тип в квартал "Сини камъни", изграден със средства по ОП "Регионално развитие" (2007-2013 г.).

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК