BG EN

Дете в кома - натровило се със сироп за кашлица

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Дете в кома - натровило се със сироп за кашлица

7856
на 16.05.2013
Дете в кома - натровило се със сироп за кашлица
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двегодишно дете от Благоевград се натрови със сироп против кашлица, съобщава Struma.com. 

препоръчано

Оставено без надзор, то изпило останалия в шишенцето сироп „Вентолин" и изпаднало в кома.

След като са му направени промивки в Спешно-приемното отделение на МБАЛ-Благоевград, към полунощ детето е било транспортирано за токсикологията на спешния институт в столицата с учестен сърдечен ритъм.

Състоянието му остава тежко.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище Васил Левски до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище "Васил Левски" до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО)
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК