ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дете и мъж са пострадали при катастрофа на пътя между село Дъбница в община Гърмен и град Гоце Делчев, съобщи БНТ.
препоръчано
Инцидентът е станал около 8,00 часа тази сутрин. По първоначална информация от полицията са се ударили два леки автомобила.
Пострадалите са транспортирани в общинската болница в Гоце Делчев. За момента няма данни да са тежко ранени.
От съобщение на Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ) става ясно, че се е наложило временно да бъде спряно движението в двете посоки по пътя между Гоце Делчев и Сатовча в района на Дъбница. Малко след 10 часа движението е възстановено.
Дете е с комоцио и счупен нос след катастрофа на пътя Плевен - Ловеч
11178
на 14.12.2023


