BG EN

Дете подпали пшенична нива при игра с огън

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Дете подпали пшенична нива при игра с огън

5114
на 13.07.2015
Дете подпали пшенична нива при игра с огън
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

За три пожара – един без материални загуби и два с материални щети, възникнали през почивните дни в Добричка област, информират от полицията.

препоръчано

В ранния следобед на 12 юли е получен сигнал за пожар в пшенична нива в землището на генералтошевското село Малина. Изпратените екипи успяват да потушат огъня след четиричасова битка. Огънят е унищожил 8 дка пшеничен масив, спасени са околните 230 дка. След проведени оперативно издирвателни мероприятия от служители на РУ МВР Генерал Тошево е установено, че 6-годишно момче от с.Малина е причинило пожара в нивата при игра с огън.

На 11 юли, около 12:00 часа е получено съобщение за пожар в пшеничен масив в землището на каварненското село Видно. Изпратените екипи успяват да потушат пожара след час и половина. Огънят е унищожил 2 дка пшеница, прилежащите 20 дка са спасени. Причината за възникването на пожара е техническа неизправност в зърнокомбайн.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК