BG EN

Дете се бори за живота си, кола го помете на пешеходна пътека

Инциденти

Дете се бори за живота си, кола го помете на пешеходна пътека

13561
на 25.10.2016
Дете се бори за живота си, кола го помете на пешеходна пътека
Автор:   ПИК

Инцидентът е станал на "Челопешко шосе" в София, където момичето отивало на училище

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

13-годишно момиче се бори за живота си, след като е било блъснато от кола на пешеходна пътека в София. Инцидентът е станал на "Челопешко шосе" около 07:30 ч. тази сутрин, когато детето отивало на училище, съобщава Дарик.

препоръчано

На пешеходна пътека момичето е блъснато от лек автомобил "Фолксваген бора". Шофьорът е тестван на място с дрегер, който не е установил употреба на алкохол.

Детето незабавно е откарано в "Пирогов", откъдето съобщиха за Дарик, че състоянието му е тежко. То е с черепно- мозъчна и тежка коремна травма със сериозно разкъсване на черния дроб.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК