ГОРЕЩО
Борисов посочи НАЙ-ВАЖНИТЕ неща, които ГЕРБ ще защити в бюджета (ВИДЕО)
Прокуратурата протестира срещу освобождаването на джигита, убил полицай
ПРОВОКАЦИИТЕ ПРОДЪЛЖАВАТ! ППДБ внесоха вот на недоверие. Кокорчо изкука, крещи по журналисти и плаши властта с още по-голям протест
ОЩЕ ЕДНА ГЛЕДНА ТОЧКА ЗА ПРОТЕСТА: Ще напълнят ли присъстващите 4 стадиона като "Васил Левски"?
Проф. Георги Рачев: Зимата още я няма - до 20 декември без сняг в ниското
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
13-годишно дете се запали в центъра на Монтана при игра с бензин.
Инцидентът е станал малко след 17:00 ч. Тогава група деца се опитали да свалят стикери от своите велосипеди като ги запалят с бензин.
препоръчано
Огънят обхванал и пластмасовата туба със запалителна течност и тя избухнала. Пламъците тръгнали по крака на едно от децата. 18-годишен младеж видял случката от близко заведение, реагирал първи и изгасил момчето.
На място дошли линейка, полиция и пожарна. Запалилото се дете е закарано в монтанската болница с изгаряния.
„Изтичах и видях едно момче, което гореше. Веднага го изгасих. Бяха си играли и се беше залял с бензин“, обясни пред Нова телевизия мъжът, спасил детето - Антон Асенов.
свързани новини
Локомотив се запали на гарата в Калофер, има пострдали
50690
на 09.03.2025
Закопчаха собственик на самодеен арсенал и взривни устройства
15400
преди 14 часа
Пияна леля се разби с колата си в крайпътна беседка
12058
преди 15 часа


