BG EN

Детективът Марин Маринов от февруарските протести пред ПИК: Ангел Славчев беше "троянски кон" в партията на Бареков, буташе се нон-стоп пред камерите!

ЧАС ПИК

Детективът Марин Маринов от февруарските протести пред ПИК: Ангел Славчев беше "троянски кон" в партията на Бареков, буташе се нон-стоп пред камерите!

32155
на 21.07.2014
Детективът Марин Маринов от февруарските протести пред ПИК: Ангел Славчев беше троянски кон в партията на Бареков, буташе се нон-стоп пред камерите!
Автор:   Явор Белчев

Славчев имаше за цел да осуети протестите, а не да ги подпомогне

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Ангел Славчев беше се присъединил към Николай Бареков, защото явно се притесняваше, че партията му набира сила. Той се подвизаваше там като "троянски кон" на някоя друга политическа сила". Това предположи пред ПИК детективът и деен участник във февруарските протести Марин Маринов.

препоръчано

Припомняме, че вчера съвсем изненадващо Славчев напусна партията на Николай Бареков, като отправи остри атаки към него и съпартийците му.

Маринов направи скандални разкрития пред медията ни за участието на Славчев във февруарските протести.

"По време на целия процес свързан с митингите, Ангел Славчев и обкръжението около него вървяха срещу демонстрантите и се опитваха да провалят шествието", разказа детективът.

Според Маринов има вероятност Славчев да е имал за цел да осуети протестите. "Той по всякакъв начин се опитваше да раздели хората. Дори разделяше протестантите на два лъча. Беше си намерил 50-60 човека, които явно му вярваха. Хората около него се появяваха само там, където има камери", категоричен е Маринов.

Той, Антон Димитров и другите основни участници във февруарските протести са убедени, че хора като Ангел Славчев не трябва да бъдят допускани до гражданското общество. "Той не работи в полза на държавата", категоричен е Марин Маринов.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Бившият зам.-кмет на София Иван Василев: Има доста проблеми в Продължаваме промяната. Лена не ми е давала нареждания, защото... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Бившият зам.-кмет на София Иван Василев: Има доста проблеми в "Продължаваме промяната". Лена не ми е давала нареждания, защото... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК