Джакпотът в 6/49 удря 3,6 млн. лв.! Вижте числата, с които ще играе тотомилионерът от Перник!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В последния тираж на тотото в четвъртък (27 февруари) всички джакпоти оцеляха. Това означава, че в утрешния неделен тираж някой късметлия може да стане милионер. Във второ теглене на най-популярната игра 6/49 на Българския спортен тотализатор ще достигне 3 640 000 лева. Джакпотът в първо теглене на играта 6/42 за неделя ще е около 920 000 лева. За играта 6/42 очакваната сума e 370 000 лева.
Росен Русимов от Перник, който миналата година стана тотомилионер, издаде тайната на своята печалба в предаването на Би Ти Ви "120 минути".
А именно: "Няма тайна, всичко е късмет!", усмихна се той, докато попълваше поредния фиш.
Хората мислят какви ли не стратегии и печеливши комбинации, но перничанинът е категоричен, че разчита само на себе си и на съдбата.
Числата, които той попълни и предостави като своята желана печеливша комбинация на зрителите, са:
4, 16, 18, 27, 30, 46
1, 10, 22, 32, 38, 43
Русимов коментира още, че от предишната печалба е изхарчил всички пари, с изключение на тези, които банката му запорира (близо 2 млн. лв.).
Животът му си тече както обикновено. Късметлията не е променил особено битието си отпреди да удари джакпота. Категоричен е, че ще спечели пак, но парите ще даде за благотворителност.
Животът може да е обикновен, макар и с няколко милиона повече, доказва историята на късметлията от Перник. Росен Русимов спечели 4.8 млн. лв. от тотото преди година.

рочети повече на: http://profit.bg/news/Kak-zhivee-totomilionerut-ot-Pernik-dnes-/nid-115196.html


