BG EN

Джамбазки: Етническият сблъсък е неминуем

ТОП НОВИНАТА

Джамбазки: Етническият сблъсък е неминуем

3148
на 06.03.2013
Джамбазки: Етническият сблъсък е неминуем
Автор:   Явор Белчев
Разровете случаят с град Трън. Там един охранител вижда как роми се сбиват помежду си. Този човек, за какво ли му е трябвало, проявява хуманност и отива да ги разтървава. И вижте какво се случва. Те спират да се бият, а почват него да го налагат. И докато този човек сега се намира в състояние на кома в "Пирогов" циганинът, който го удря се разминава с присъдата, като получава условно наказание и така мачът свършва. Това обяви по Нова ТВ Ангел Джамбазки, зам.-лидер на ВМРО. Той бе категоричен, че ако продължава тази битова, необуздана циганска престъпност, етническия сблъсък в страната ни е неминуем.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК