ГОРЕЩО
Васил Терзиев призна, че е ходил в хижа "Петрохан" - бил там с децата си, но не видял нищо нередно
СТРАСТИ В НС! Обвиниха ППДБ, че пазят педофилите: Затворените ви НПО-та приличат на петроханското сборище (ВИДЕО)
Росен Желязков на неформална среща с Мелони, Мерц и Де Вевер (СНИМКИ)
Борисов се срещна с посланика на Франция у нас (СНИМКИ)
ИНТРИГА! Йотова призна за спорове назад във времето с Радев: Ако иска да запазим добрите си отношения нататък, по-добре всеки да взима решенията си самостоятелно (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Не коментирам". Така отговори бившата вече главна редакторка на "Труд" Светлана Джамджиева на въпрос на ПИК, защо бе освободена от поста си.
препоръчано
Публична тайна е, че любимката но Бойко Борисов си заминава, след нелицеприятните тайни, който излязаха от скайп-разговора между нея и Огнян Донев. От диалозите става ясно, че тя е сплетничила срещу Венелина Гочева и се е опитвала да я злепостави пред Огнян Донев.
С "не коментирам" отговори Джамджиева и на питането на медията ни, дали ще продължи да работи по други проекти в Медийна група България, както по-рано бе оповестено.
Венелина Гочева потъна в мълчание след уволнението на Джамджиева
22991
на 26.05.2013


