ГОРЕЩО
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
Повечето си пари тя припечелва от продажби на албуми и от турнета
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Богатството на певицата Джанет Джаксън надхвърли 1 милиард долара.
препоръчано
47-годишната певица е спечелила повечето си пари от продажба на албуми, турнета, но и с ролите си на голям екран. От концерти звездата натрупала 458 милиона долара. 304 милиона долара тя заработила на снимачната площадка. 268 милиона се влели в портмонето й от продажбата на албуми, а от спонсорски приходи Джаксън прибрала 81 милиона долара.
Джанет Джаксън е сестра на краля на поп музиката Майкъл Джексън, който почина на 25 юни 2009 г. Тя излиза на сцената още на 7-годишна възраст.


