BG EN

Джеки изригна: ЦСКА прави селекция в бежанските лагери

Футбол

Джеки изригна: ЦСКА прави селекция в бежанските лагери

13414
на 13.08.2014
Джеки изригна: ЦСКА прави селекция в бежанските лагери
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Легендарният капитан на ЦСКА Георги Димитров иронизира в типичния си стил селекцията на червените и по-конкретно треньора Стойчо Младенов, който бил привлякъл 11-ия ляв бек от чужбина в лицето на хърватина Тончи Кукоч.

препоръчано

"Чудя се откъде ги намира тези леви бекове. Сигурно има някоя борса за тях. Няма да се учудя, ако от клуба са пуснали пипалата покрай границата - при бежанските лагери и оттам да взимат някой случайно избран и да го водят за ляв бек. Как да не си правя шега с тези хора. Ако говоря сериозно сигурно ще си помислят, че ги хваля", казва Джеки. Според него ЦСКА няма да намери генерален спонсор докато в клуба са Сашо Томов и Стойчо Младенов.

"Този спонсор по-добре да си хвърли парите в някой кладенец, отколкото да ги даде на Сашо. От 12 месеца търсят спонсор и не го намират. Обърнали са го на говорилня. При "Титан" поне се правеха хубави трансфери - Зику, Мораес, а сега водят някакви невзрачници, на които като им видиш фигурите и стойките и ти е ясно за какво става въпрос. Всеки ден идват нови. Станахме като Антимовския хав", казва още Джеки в интервю пред "Тема Спорт".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК