Джеко подлуди тифозите на Рома в супершоу с 10 гола срещу Севиля (видео)

9754
на 15.08.2015

Ето каква сума достигна Jackpot Cards, най-високият джакпот на efbet.com (18+)

Новата звезда на Рома Един Джеко подлуди тифозите на "вълците" в представянето на тима за сезон 2015/2016 година срещу Севиля на "Олимпико". Нападателят от Босна и Херцеговина дебютира на "джалоросите" с № 9 на гърба и още в четвъртата минута с бомбен шут взриви трибуните за 1:0 след подаване на Майкон. Тимът на Руди Гарсия удвои в 7-ата след самостоятелна акция на Торосидис. Отново Джеко бе точен в 41-ата минута за 3:0 на празна врата след подаване на Салах. Няколко минути преди края на първата част Джеко асистира на Раджа Наинголан за 4:0 и накара тифозите на столичани да мечтаят за нещо голямо този сезон.

Втората част започна с греда на гостите след удар на Чиро Имобиле. Веднага след това падна гол в другата врата. Майкон изведе другата звезда в атакатаМохамед Салах, който направи 5:0 в първата си среща пред своите нови фенове. Нападателят от Египет бе точен след хубав удар под гредата. Головото шоу нямаше как да бъде пропуснато от символа и легенда на Рома Франческо Тоти, който влезе резерва на мястото на Джеко и в 62-ата минута от дузпа вкара за 6:0. 11-метровият наказателен удар бе отсъден за нарушение срещу друга резерва Итурбе.

След доста смени играчите на Унай Емери показаха своя характер подобно на срещата с Барселона преди няколко дни за Суперкупата на Европа и върнаха цели четири гола в следващите 22 минути.
Суарес (70), Рейес (76), Коке (81) и отново Суарес (84) оформиха крайното 6:4 за домакините./sportal.bg