BG EN

Джена подарява 3 рокли на абитуриентки

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Джена подарява 3 рокли на абитуриентки

11497
на 13.05.2020
Джена подарява 3 рокли на абитуриентки
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Джена инициира благотворителна игра в социалната мрежа и призова своите почитателки, на които им предстои абитуриентски бал, да се включат в нея.

препоръчано

Фолк звездата реши да подари три от своите красиви рокли, обличани от нея на важни изяви, за да зарадва абитуриентки, които нямат достатъчно средства за бални тоалети.

"За всяко момиче е важно как ще изглежда на абитуриентския си бал. Всяка една абитуриентка иска да бъде красива, със стилна и хубава рокля, и затова тази година реших да подаря 3 от своите рокли на бъдещи абитуриентки", сподели Джена.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 109
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК