ГОРЕЩО
Fibank отново подкрепи Българската федерация по художествена гимнастика
РАЗПАДЪТ ОКОЛО ТЕРЗИЕВ НЕ СПИРА: Напусна и зам.-кметът му по култура и образование
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
НА БЯЛО СЛАДКО: Клетата Теодора е знаме на ППДБ, заедно с Бойко Рашков! Закривайте го това “демократично” правосъдие, моля!
Младок на Борисов ПОМЕТЕ самозабравилата се Лена: И с вашето МВР номерът няма да мине, вие сте зла прокоба за страната ни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
22-годишен младеж от Казанлък блъсна три паркирани автомобила в жилищен квартал на града, съобщи Нова телевизия. Марин взел колата и качил приятелката си в нея след семеен скандал с майка си.
препоръчано
Заради несъобразената скорост и хлъзгавия път колата поднесла и се ударила последователно в трите паркирани автомобила. Няма пострадали при катастрофата, а впоследствие се оказало, че младежът няма книжка.
„Отивах на гости. Изкуших се да карам колата. Взех рязко завоя и тя се хлъзна. Нямам книжка, карам курсовете", разказа младежът.
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тръмп се обади на Путин, за да обсъдят Иран и Украйна
20921
преди 2 часа
Двата големи провала на служебния министър на правосъдието Андрей Янкулов
82962
преди 3 часа


