ГОРЕЩО
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
Колтуклиева ПОДПУКА социолозите - стимулират конформисткия вот
САМО В ПИК И "РЕТРО": Ани Цолова дере фенове по 350 евро
Отправиха ДВА ВЪПРОСА към МВР, чиито отговори могат да сложат край на спекулациите за нощната оперативка на Демерджиев в ГДНП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Около 00.11 ч. на 3 ноември в гр.Враца, лек автомобил “Ланча“, управляван от 40-годишен мъж от Враца паднал в коритото на река Лева в района на „Крайречен булевард“. Това съобщиха от ОДМВР - Враца.
препоръчано
Водачът отказал проба за алкохол. Установено е, че лицето е неправоспособно.
В автомобила пътувала и 18-годишна жителка на Враца.
Увредена е около 15 м предпазна ограда на тротоара.
Водачът е санкциониран по ЗДвП. На собственика на автомобила е съставен акт за предоставяне на МПС на лице без свидетелство за управление.
Кола се вряза в камион на пътя Пловдив - Хасково
8322
преди 8 часа
В Перник конфискува 570 яйца от уличен търговец
10368
преди 12 часа
Почина жената, пострадала при жп инцидент край Исперих
11689
преди 12 часа
ПОСРЕД НОЩ: Непълнолетен джигит блъсна 17-годишен пешеходец в Луковит
10491
преди 15 часа


