BG EN

Джихадист от "Ислямска държава" заплашва с атентат летище "Хийтроу"

Азия

Джихадист от "Ислямска държава" заплашва с атентат летище "Хийтроу"

15267
на 02.07.2016
Джихадист от Ислямска държава заплашва с атентат летище Хийтроу
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Поддръжник на терористичната групировка „Ислямска държава“ е заплашил да извърши опустошителна атака срещу британски и американски летища, пише Express, цитиран от "Фокус". Заплахата идва само няколко дена, след като Ахмед Чатяев, член на екстремистката организация, уби 42 души на летището в Истанбул.
В профил в „Туитътр“, който подкрепя джихадисткия режим, се твърди, че атаките ще бъдат насочени срещу самолети „летящи от „Хийтроу“ към САЩ“ и че „ще има устройства поставени на летище „Хийтроу“, на международното летище в Лос Анджелис или на международното летище „Джон Ф. Кенеди“. 
Международното летище „Джон Ф. Кенеди“ в Ню Йорк е една от основните дестинации на полетите, напускащи „Хийтроу“, като се очаква следващата седмица много хора да предприемат пътуването през Атлантическия океан, за да се присъединят към честванията на Дена на независимостта на САЩ. 
Информацията за терористичните атаки е оповестена от разузнавателната група SITE, водеща световна неправителствена антитерористична организация. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 134
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК