ГОРЕЩО
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
ПОВЕЙ НА ПРОЛЕТ: Облаци, дъжд и топло време. Температурите стигат до 14 градуса (КАРТА)
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев шокиращо за случая "Петрохан": Това е секта, правили са оргии! Синът на Яни Микулев се е хвалил пред своя съученичка, че има богат любовник. Има и клипчета от хижата. Мъжете от ППДБ са преки участници в тези събития (ВИДЕО)
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Убитите рейнджъри наредени до кучешка колиба край хижата като при ритуална екзекуция - няма следи от влачене на телата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Действащата в Нигерия ислямистка радикална групировка „Боко харам“ има нов главатар. Това е Абу Масаб ал-Барнауи, който сменя Абубакар Шекау. По данни на Асошиейтед прес новият главатар обеща да не извърша терористични актове срещу джамии и пазари, на които се събират мюсюлмани. Самият той е свързан с групировката „Ислямска държава“. През май 2015 г. „Боко харам“ се закле във вярност към ИД. Организацията действа в северна и североизточна Нигерия, но извършва и нападения в Нигер, Камерун и Чад.
препоръчано


