ГОРЕЩО
НОВО 20: Тайна социология с катастрофални резултати - Андрей Гюров може и да не е кандидат за президент
СЛЕД РЕШЕНИЕТО НА ВКС: Бизнесменът Коцев не иска да плати дълга си към общината, управлявана от кмета Коцев, защото кметът Коцев не иска да връчи изпълнителен лист на бизнесмена Коцев
ПОТВЪРДЕНО: Николай Попов е следен и заплашван. Образувано е досъдебно производство
МЪЛНИЯ В ПИК! Владо Загатото измъчван жестоко, преди да бъде изгорен жив. Бившата гимнастичка Симона Пейчева се спасила на косъм от килърите (ПРЕДИСТОРИЯ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Ето го изгорения жив бизнесмен Владо Загатото (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият американски вицепрезидент Джо Байдън потвърди, че няма да свидетелства срещу Доналд Тръмп. Той получи призовка от Сената да даде показания по делото за импийчмънт на президента.
препоръчано
Байдън каза, че ако свидетелства в Сената, това ще отклони вниманието от Тръмп и от обвиненията срещу него. Бившият вицепрезидент отбеляза, че дори Руди Джулиани, личният адвокат на Тръмп и бивш кмет на Ню Йорк, не го е обвинил, че върши нещо друго, освен работата си. Байдън изтъкна, че всеки опит да бъде призован по делото ще има съмнителни основания и прогнозира, че няма да се стигне дотам.


