ГОРЕЩО
ДПС отбеляза 37-мата годишнина от мирните протести с традиционния възпоменателен митинг-събор в местността Демир Баба теке (СНИМКИ)
ШОКИРАЩО! Туристът на Витоша разкъсан от мечка заради “зелените”, които косъм не дават да падне от хищниците
БОЛЕЗНЕН АВТОГОЛ: Как Ивайло Мирчев извървя пътя от борец срещу "мафията" до ходещо меме (СНИМКИ)
Кога компетентните органи ще конфискуват луксозната резиденция на Николай Бареков?
СТЪЖНИ МУ СЕ! "Възраждане" поискаха оставката на самозабравилия се доносник Мирчев, готови са да осигурят адвокат на разносвача
Америка
Джо Байдън: САЩ не са се извинявали на Иран за инцидента с морските съдове
3116
на 13.01.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вицепрезидентът на САЩ Джо Байдън отрече новините, че Вашингтон се е извинявал на Техеран за навлизането на военни кораби на САЩ в териториалните води на Иран, предаде РИА Новости.
препоръчано
„Когато има проблеми с корабите, трябва ли да има извинения? Не. Никой не е чакал извинения. Това е стандартна морска процедура“, заяви Джо Байдън.
По-рано някои чуждестранни медии разпространиха новината, че властите на Иран са освободили задържания екипаж на корабите, навлезли в териториалните води на страната, след като са получили извинения от страна на САЩ.
Джо Байдън: Важно е да има честни избори в Македония
4967
на 12.01.2016


