BG EN

Джокович без проблеми срещу Хайдер-Маурер

Тенис

Джокович без проблеми срещу Хайдер-Маурер

3168
на 16.04.2015
Джокович без проблеми срещу Хайдер-Маурер
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Световният номер 1 Новак Джокович се класира за 1/4-финалите на турнира от сериите Мастърс в Монте Карло, след като победи Андреас Хайдер-Маурер с 6-4, 6-0. Шампионът от 2013 година имаше нужда само от 56 минути, за да се справи с австрийския си опонент. Сръбският тенисист загуби едва 9 точки на собствен сервис в целия двубой и реализира 4 пробива от 5 възможности. За място на полуфиналите той ще спори с 8-ия поставен в схемата Марин Чилич, който победи французина Жо-Вилфред Цонга в два сета. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК