ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков: Изборите в България и Унгария си приличат - ето как
Проф. Михаил Константинов: Гласуващите в чужбина НИКАК не повлияха на изборите. За късмет, няма партия да "виси" на бариерата
ППДБ обърна палачинката за Gen Z-тата - били глупави и неуки. Мрежата ги сравни със земята
КАКВО КАЗВА ИСТОРИЯТА: Радев изпреварва най-добрия резултат на Борисов, доближава се като мандати до Костов
Миро на Лена с покъртителни резултати - срина ППДБ в Ямбол и Бургас
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новак Джокович се класира за осминафиналите на Мастърса в Шанхай, след като победи драматично Яник Ханфман. Легендата се наложи с 2:1 сета (4:6, 7:5, 6:3), а срещата продължи 2 часа и 43 минути.
препоръчано
38-годишният сърбин загуби първата част, но след това успя да стигне до успеха, за да си уреди сблъсък с Жауме Мунар.
Единственият двубой на сърбина със 159-ия в света датираше от миналата година, когато нямаше проблеми за успех с 2:0 сета.
Следващият испански съперник на Джокович междувременно се справи с японеца Йошихито Нишиока в рамките на 3 сета - 2:1.
Джокович стигна до нови три рекорда в тениса
41393
на 28.08.2025


