ГОРЕЩО
Спипаха на „Капитан Андреево“ незаконни мигранти, укрити в тайник на автобус (СНИМКИ)
Калин Стоянов: Ще бъде необходима държавна подкрепа за хората, засегнати от проливните дъждове (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Шефът на СДВР Любомир Николов ще е изпълняващ функциите главен секретар на МВР
ПИК TV! Йотова насмете Божо Божанов: Не сме се събрали на маса. Хайде малко повече уважение (ОБНОВЕНА)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Съдът постанови "задържане под стража" за Траян от мелето на "Челопешко шосе" (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Световният номер 1 Новак Джокович получил медицинско изключение за участие на Australian Open, защото бил заразен с коронавирус през декември, обявиха адвокатите му в заявление в съда.
препоръчано
„Датата на първия положителен PCR тест бе регистрирана на 16 декември, 2021“, споделиха те в заявление до федералния съд в опит да променят решението за отказ на визата му за влизане в Австралия.
Междувременно сръбският тенисист е поискал да бъде преместен от имиграционния хотел в Мелбърн, където е държан с още няколко играчи, за да тренира за Australian Open.
свързани новини
Водещи тенисисти със силна подкрепа за Джокович
11448
на 07.01.2022
Посочиха грешката на Джокович, довела до големия скандал в Австралия
16898
на 07.01.2022
Роджър Федерер се завръща на US Open
6050
преди 3 часа
Григор Димитров с УНИКАЛНА ИЗПОВЕД - близо ли е до края на кариерата си
15984
преди 8 часа
Гришо и Иван Иванов ще играят заедно на турнир в Дъблин
11090
на 28.05.2026
Джокович избухна на "Бангаранга" (ВИДЕО)
105263
на 26.05.2026


