ГОРЕЩО
Известен адвокат ПОКАЗА откровените глупости за бройката на протестиращите и как Манол Пейков, Асен Василев и Белобрадова трансформират геометрията
БЪРЗИ МИСЛИ ЗА ПРОТЕСТА: 50% концерт и 50% митинг. Който сее ветрове, жъне бури и прокуратури
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат. Утре ще е първа точка в парламента. Няма да има никакво преформатиране (ВИДЕО)
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Държавният секретар на Съединените щати Джон Кери е пристигнал в Женева за предстоящата днес среща с иранският външен министър Мохамад Джавад Зариф, предава AFP, като се позовава на съобщение на Кери в личният му блог в „Туитър“.
Американският топ дипломат и иранският му колега ще проведат днес преговори на високо ниво, които имат за цел да изгладят съществуващите противоречия между Техеран и Вашингтон относно сделката за ядрената програма на Иран, само месец преди крайния срок за реализация на сделката, който е 30 юни.
Според източник от държавния департамент на САЩ, цитиран от AFP, Кери е пожелал да се срещне със Зариф, за да обсъдят „наистина тежки оставащи проблеми“.
препоръчано
свързани новини
Джон Кери: Действията на хутите подриват примирието в Йемен
5414
на 18.05.2015
Путин ще разговаря с Ердоган в Туркменистан
5133
преди 1 часа
Джакпотът в лотарията "Пауърбол" в САЩ стигна 1 милиард долара
5200
преди 2 часа
Съставка в шоколада може да върне биологичния часовник назад
13951
преди 2 часа


